Logo Lipno infokanál

Načítání nemovitosti

Celkem 11 fotografií, zobrazit všechny

Prodej zrekonstruovaného objektu, pozemek 7 249 m2, Benešov nad Černou, okres Český Krumlov

Plocha pozemku:
7249 m2
Adresa:
Benešov nad Černou
Cena:
14.999.000 Kč
Popis nemovitosti:

Exkluzivně nabízíme ke koupi kompletně zrekonstruovaný areál z roku 2015 s pozemkem o velkolepých 7 249 m2. Nemovitost leží v údolí říčky Černá, 1 km od Benešova nad Černou, 10 km od Kaplice a 20 km od Dolního Dvořiště. Podle územního plánu je zde možné realizovat téměř jakýkoliv záměr – plochy smíšené a obytné, které zahrnují bydlení, rekreaci, ubytovací zařízení, služby, vzdělávání atd. Je zpracovaná zajímavá studie na přestavbu objektu na rekreační areál s apartmány.

Na pozemku se nachází třípodlažní stavba ve tvaru L o zastavěné ploše 601 m2. Celková podlahová plocha objektu je úctyhodných 1917 m2. Budova je v současné době rozdělena na výrobní, skladové a kancelářské prostory, včetně sociálu, jídelny, šaten, bytu a dílny. Objekt je v katastru vedený jako stavba pro občanskou vybavenost a kolaudovaný jako stavba pro výrobu a výzkum.

Při kompletní rekonstrukci v roce 2015 byla budova zateplena, má novou fasádu, střechu, hliníková okna a dveře, podlahy, nové zpevněné plochy nádvoří i parkoviště před branou s elektrickou brankou pro vjezd na pozemek. Nově zrekonstruované jsou také veškeré rozvody. Celý objekt je oplocený a zabezpečený kamerami. V objektu se nachází nákladní výtah s nájezdovou rampou.

O vytápění a ohřev teplé vody se stará tepelné čerpadlo – 65 kW a záložní kotel na dřevo. Objekt je napojený na veřejný rozvod elektřiny (trafostanice) s vlastním záložním zdrojem. Voda je ze studny na vlastním pozemku. Kanalizace je řešena septikem.

Jedná se o velmi atraktivní nemovitost v zajímavé, turisticky vyhledávané lokalitě krásné přírody Novohradských hor, plné cyklostezek, pěších stezek a velkým nedostatkem ubytovacích kapacit.

Uvedená cena 15 000 000Kč je bez DPH. Nejvyšší nabídka nemusí být jediné kritérium a majitel si vyhraňujeme si právo pro výběr finálního kupujícího.

Doporučujeme prohlídku. Rádi Vám zajistíme nejvýhodnější financování na bankovním trhu. Neriskujete tak propadnutí celé rezervace. Kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás!
 

Parametry nemovitosti

Operace:
Prodej
K nastěhování od:
29.3.2022
Číslo nemovitosti:
22024-1
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Rodinný dům
Adresa:
Benešov nad Černou
Terasa:
Ne
Balkon:
Ne
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ne
Výtah:
Ne
Sklep:
Ne
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Konstrukce:
cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Umístění objektu:
polosamota
Plocha pozemku:
7249 m2
Zpět na Přehled