Logo Lipno infokanál

O nás

datum vydání: 21.10. 2019

Kdo jsme, co děláme jinak a proč? Příběh naší realitní společnosti. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás. Jsme tu pro vás!

Jak vzniklo BYDLENÍČKO?

Milan je specialista na reality, v realitním byznysu působí bezmála deset let, část z toho strávil jako vedoucí realitní skupiny Hypocentra Modré pyramidy. Stále se vzdělává, je to člověk, který má kredit. Honza má mnohaleté zkušenosti v developmentu. Spojili své síly a zkušenosti a navíc přidali důrazný videomarketing.

Je potřeba se posouvat dál, a ten směr teď udává BYDLENÍČKO.

Nemůže dnes natáčet videoprohlídky každý?

Může, ale ne v takové kvalitě a objemu. Máme kolem sebe tým odborníků, se zkušenostmi z videoprodukce – vědí, co zaujme, na co zacílit, co funguje. Kombinujeme zkušenosti s realitami s audiovizuálním marketingem.

Video je dnes zbraň hromadného ničení. Má ohromnou moc, strhne vaši pozornost.

Jak se video k zákazníkům dostane?

Zákazník se k nim dostává přes náš web a čím dál častěji i přes sociální sítě.

To se pak video dostane i k němu v jiné části Evropy či světa, jako se to stalo nedávno – jedna naše klientka se rozhodovala, jestli se usadí ve Francii, Švýcarsku, nebo v Čechách. Kamarádka jí poslala odkaz na BYDLENÍČKO, paní zhlédla video a usoudila, že to by mohlo být ono. A dnes už žije spokojeně ve svém bydleníčku v Jížních Čechách :-)

Proč bych měl spolupracovat s BYDLENÍČKEM?

Určujeme trendy realitního trhu. Videoprohlídky a reportáže usnadňují a urychlují obchodní proces realitního případu.

Současným standardem je, že klient využívá služby financování a realit na jednom místě. Financování pro vás samozřejmě také rádi zajistíme.

Sledujte náš web www.bydlenicko.tv nebo facebook a nebojte se nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!