Logo Lipno infokanál

Načítání nemovitosti

Celkem 20 fotografií, zobrazit všechny

Prodej jedinečné usedlosti, pozemky 43 413m2, Čichtice, okres Strakonice

Plocha pozemku:
43413 m2
Adresa:
Bavorov 73
Cena:
54.900.000 ,- cena k jednání
Popis nemovitosti:

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji jedinečnou nemovitost – usedlost po Schwarzenberzích s rozsáhlými pozemky o rozloze přes 43 000m2. Nemovitost se nachází na okraji obce Čichtice, část města Bavorov, okres Strakonice.

Předmětem prodeje je akciová společnost Čichtice a.s., která vlastní soubory staveb a pozemků. Nynější majitel provedl kompletní a velmi nákladnou rekonstrukci v covidové době – nová střecha, rozvody (elektřina, odpad, voda), nová dřevěná okna, fasáda, kompletní interiéry, úprava pozemku atd. Rekonstrukce proběhla velmi citlivě a byly zachovány původní prvky.

Hlavní budova má 1100m2. V suterénu je několik rozlehlých místností – keramická dílna, wellness s bazénem se slanou vodou a protiproudem, fitness, společenská místnost s barem a bowlingem. Toto místo je ideální pro společenské události. Ve druhém patře pak čtyři velké byty – každý s velkým množstvím pokojů, kde je dostatek místa pro ubytovací kapacity. Nad dílnou pak 2 apartmány. Nemovitost je prodávána včetně vybavení.

Další je hostinský dům, který je momentálně využíván jako dům správce objektu a má 136m2. Dále haly 330m2 a další prostory, které je možné využít např. jako stáje či sklady. Na ty navazují další pozemky a pastviny o celkové rozloze téměř 29 000m2.

Vytápění objektu je řešeno kotlem na dřevo, nebo je zde velkopřípojka na elektřinu i plyn. Voda je řešena vrtem, proveden rozbor kvality a je pitná. Kanalizace vedena velkokapacitních jímek.

Jedná se nemovitost pro náročného klienta, který by zde chtěl mít absolutní soukromí pro trvalé či rekreační bydlení. Je zde ale možné realizovat i komerční záměr – jedinečný statek s jízdárnou pro koně, luxusní statek pro svatby s dostatkem apartmánů, sídlo pro firemní teambuildingové akce apod. Velkou výhodou je 3km vzdálené letiště ve Strunkovicích nad Blanicí.

Ohledně prohlídky či bližších informací se na nás neváhejte obrátit. Jsme tu pro Vás!!!

Parametry nemovitosti

Operace:
Prodej
K nastěhování od:
3.8.2023
Číslo nemovitosti:
23085
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Historický objekt
Adresa:
Bavorov 73
Plyn u nemovitosti:
Plynovod
Vodovod:
Studna
Terasa:
Ne
Balkon:
Ne
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ano
Výtah:
Ne
Sklep:
Ano
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Výbava:
Kuchyňská linka, Lednice, Nábytek, Pračka, Sporák, Sprchový kout, Televize, Krb, Zděné jádro, Kabelová televize, Sklep, Telefonní přípojka, Zahrada, Satelit, Garáž, Venkovní stání, U domu (veřejné), Kryté stání, Internet, Myčka, Vana, Bazén
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Konstrukce:
Smíšená
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Umístění objektu:
Samota
Plocha pozemku:
43413 m2
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava, Silnice, I. třída, II. třída, Vlak, Letiště
Kanalizace:
Jímka
Parkování:
Garáž, Venkovní stání, U domu (veřejné), Kryté stání
Zpět na Přehled