Logo Lipno infokanál

Třetí ročník benefiční akce Trousíme se na Kleť, které je BYDLENÍČKO PARTNEREM, je za námi

Třetí ročník benefiční akce Trousíme se na Kleť, které je BYDLENÍČKO PARTNEREM, je za námi

11.10. 2022
Benefiční akce Trousíme se na Kleť zdroj: www.roska-cb.cz

Je to za námi. Již potřetí se BYDLENÍČKO stalo součástí charitativně-společenského výletu TROUSÍME SE NA KLEŤ, který tradičně pořádala českobudějovická Regionální organizace ROSKA na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou. A zase to byla jízda.

Letos akce vyšla na datum 10.9.2022 a tradičně se začínalo na parkovišti pod Kletí (Krásetín), kde se rozdávaly startovní čísla a mohli se registrovat i Ti, kteří se rozhodli zúčastnit akce na poslední chvíli. Samotný výstup na horu Kleť byl pak na každém zvlášť, dle jeho možností. Po zdárném dosažení cíle ať už po svých nebo lanovkou, přivítala účastníky kapela Znitra a kytarista Tom Vern. Ti se svými písněmi postarali nejen o hudební složku, ale i o dobrou náladu všech zúčastněných…o ta­nec nebyla nouze. Pro účastníky bylo připravené i malé občerstvení a bohatá tombola. Nakonec i letošní počasí bylo shovívavé a spadlo jen pár kapek, které dobrou atmosféru akce ani trochu nepokazily.

Děkujeme centru Roska, že můžeme být součástí téhle skvělé akce, všem účastníkům za hojnou účast a těšíme se s Vámi na příští ročník.

Team BYDLENÍČKO

www.roska-cb.cz

Benefiční akce Trousíme se na Kleť

Zpět na Aktuality