Logo Lipno infokanál

SENIOR LIVES Roudnice | investice do centra péče a ubytování pro seniory

SENIOR LIVES Roudnice | investice do centra péče a ubytování pro seniory

19.12. 2019

Společnost VIAD delta, s.r.o. realizuje rekonstrukci a výstavbu komplexu domova a péče pro seniory v Roudnici nad Labem. Areál projektu je tvořen budovami pro účel domova se zvláštním režimem se zázemím a ubytováním pro seniory.

Ivestujte s BYDLENÍČKEM 6% p.a. na 3 roky do zdravotnického zařízení a bydlení pro seniory

Společnost BYDLENÍČKO spoluinvestuje výstavbu CENTRA PÉČE A DOMOVA PRO SENIORY. Domov se zvláštním režimemubytování pro seniory v Roudnici nad Labem. Domov se zvláštním režimem je tvořen lůžkovou částí zejména pro pacienty trpící Alzheimerovou chorobou a výstavbu tolik potřebného ubytování pro seniory se zdravotnickými a dalšími službami.

K této příležitosti je otevřená možnost kvalifikovaným investorům zhodnotit své peníze na dobu 3 let s výnosem 6% p.a. s kvartální výplatou výnosu. Výnos je pevný, neměnící se po celou dobu investice a neúčtují se žádné vstupní poplatky či poplatky za správu. Jednorázová investice je možná od 1 mil. Kč.

Podrobně o projektu www.seniorlives.cz | Kontakt info@seniorlives.cz

Zpět na Reality

Oznamte nám tip na prodej nemovitosti a získejte odměnu!

Jestliže znáte někoho, kdo prodává svou nemovitost, neváhejte a kontaktujte nás. Za informaci vedoucí ke zprostředkování prodeje ve vašem okolí nabízíme zajímavou finanční odměnu.

Vy zajistíte kontakt, my zajistíme prodej! V naší realitní společnosti se o prodej nemovitosti postará zkušený realitní makléř, který udělá vše pro maximální spokojenost prodávajícího i kupujícího.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE