Logo Lipno infokanál

Rozhovor s realitním specialistou Michaelem Nálevkou

Rozhovor s realitním specialistou Michaelem Nálevkou

23.11. 2020

Rozhovor s realitním specialistou Michaelem Nálevkou, který je v BYDLENÍČKU od jeho začátků.

1– Jak dlouho se věnuješ realitám a jakým způsobem ses k realitnímu trhu dostal?

V pozici realitního specialisty v BYDLENÍČKU působím téměř dva roky, ale k realitám mě to táhlo vždy a již předtím jsem se realitám věnoval v jiné formě v rámci předchozího povolání. Také mám rád výzvy a práce v realitách je opravdu velká výzva. Na realitní společnosti je často nahlíženo skrz prsty, proto jsem chtěl dokázat ostatním, že jde dělat toto povolání opravdu dobře. Největší odměnou jsou mi pak šťastné tváře mých klientů.

2– Proč sis vybral právě realitní společnost BYDLENÍČKO?

Jak jsem říkal již v předchozí otázce, k realitám mě to táhlo dlouhodobě. Jednoho dne jsem navštívil seminář o investičních příležitostech, kde přednášel Milan Slavík – nyní jednatel BYDLENÍČKA. Milan se mezi řečí zmínil, že společně s Honzou Mojžíšem zakládají novou realitní společnost BYDLENÍČKO a hledají nové realitní specialisty, zda se k nim nechci přidat. Nabídka spolupráce a koncept BYDLENÍČKA byl pro mne tím pravým impulsem, na který jsem dlouho čekal. Slovo dalo slovo a již téměř dva roky jsem hrdým členem týmu.

3– Co považuješ za svůj největší realitní úspěch?

Za největší úspěch považuji každý obchod, kdy jsou na jeho konci spokojené všechny strany.

4– Co bys nyní řekl k realitnímu trhu v České republice?

Je neskutečné, kam až se cena realit za poslední roky v České Republice vyšplhala. Ale poptávka stále převyšuje nabídku, a tak nepředpokládám, že v nejbližší době dojde ke snížení cen nemovitostí.

5– Jaký je tvůj koníček? Co v životě rád děláš?

Miluji sport. Dříve jsem hrával profesionálně fotbal, ale pak přišlo zranění kolene a nyní sportuji jen rekreačně. Rád si zajdu na dobré jídlo a jako rozený Budějčák i dobré pivo. Také jsem novopečeným tatínkem, a tak se snažím všechen svůj volný čas věnovat rodině.

6– Co bys poradil všem budoucím makléřům, kteří chtějí začít pracovat v realitách?

Stále se vzdělávat a nevzdávat se. A také pevné nervy, ty jsou v této branži opravdu potřeba.

Michael Nálevka – realitní specialista: (+420) 725 709 969, nalevka@bydlenicko.tv

Zpět na Vše