Logo Lipno infokanál

RECENZE - Prodej chaty v Malšíně

RECENZE - Prodej chaty v Malšíně

20.5. 2020

Jste to hlavně Vy, naši klienti díky kterým můžeme dělat práci, která nás baví a naplňuje. Individuální a lidský přístup ke každému z Vás je pro nás tím nejdůležitějším. Tou největší odměnou je pak Vaše spokojenost. Vždy nás potěší, když si naši klienti dají tu práci a pošlou nám pár řádků o tom, jak se jim spolupráce líbila.

To je i případ sourozenců Houzarových, kteří už se nemohou dočkat, jak letošní léto stráví na zahradě u své nové chaty na břehu Všímarského potoka. Jak se sourozencům Houzarovým líbila spolupráce s naším realitním specialistou Robertem Novákem, si přečtěte níže.

Dobrý den,

chtěli bychom alespoň touto cestou moc poděkovat za služby a perfektní přístup realitní společnosti BYDLENÍČKO a to především realitnímu makléři, panu Robertu Novákovi, díky kterému jsme si splnili sen v podobě koupi malé chatičky na krásném místě v Nahořanech. Velmi oceňujeme individuální přístup, zodpovězení všech potřebných dotazů ohledně nemovitosti, zjištění i dodatečných informací, které jsme potřebovali. Důležité pro nás bylo rychlé jednání a vyřízení koupě, a to se díky panu makléři podařilo bezproblémově. Je vidět, že si společnost zakládá na profesionálním a prozákaznickém přístupu a my to můžeme jen potvrdit.

Ještě jednou moc děkujeme za poskytnuté služby a budeme jak společnost, tak speciálně pana Nováka, jakožto realitního makléře doporučovat.

S pozdravem, Houzarovi

Potřebujete pomoct s prodejem/pro­nájmem nemovitosti nebo se jen chcete zeptat na to, co Vás z oblasti realit zajímá? Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme. Jsme tu pro vás! Chci Vás kontaktovat.

Zpět na Aktuality