Logo Lipno infokanál

Proměnit staré veřejné toalety v luxusní byt? I to je možné!

Proměnit staré veřejné toalety v luxusní byt? I to je možné!

17.5. 2020
veřejné toalety před rekonstrukcí zdroj:

Skoro až neuvěřitelný příběh se stal na jihovýchodě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska.

Laura Clarková z Velké Británie je žena mnoha profesí. Televizní moderátorka, lektorka, spisovatelka a v našem článku hlavně architektka Laura se jednoho dne procházela Londýnem, když narazila na staré, nepoužívané veřejné toalety. Jiného by ani nenapadlo zastavit, ale Lauru prostor nevyužívaných toalet zaujal natolik, že se rozhodla ho přetvořit. První myšlenka byla přetvořit desítky let nevyužívaný prostor na bar. Posléze však tuto myšlenku přehodnotila a rozhodla se pro byt.

...a po rekonstrukci zdroj:

Žena nejprve pátrala po majiteli, od kterého by prostor odkoupila. Když se jí pátrání zdařilo a sdělila majiteli svůj záměr, nemohl uvěřit svým uším. Nevyužívaný prostor ji však prodal a Laura se tak mohla pustit do práce.

Jako správná žena činu se rozhodla provést téměř všechny stavební úpravy sama a vyšlo to. Po pěti letech se mohla Laura pochlubit dílem, nad kterým zůstává rozum stát. V bytě nechybí kuchyň, ložnice, koupelna, obývací pokoj a dokonce ani balkon. Nevěříte? Podívejte se do galerie fotek pod článkem.

Zdroj: www.inhabitat.com

Jak šel čas


TIP na prodej nemovitosti
a získejte odměnu!

Oznamte nám tip na prodej nemovitosti a získejte odměnu!

Jestliže znáte někoho, kdo prodává svou nemovitost, neváhejte a kontaktujte nás. Za informaci vedoucí ke zprostředkování prodeje ve vašem okolí nabízíme zajímavou finanční odměnu

5.000 Kč

Vy zajistíte kontakt, my zajistíme prodej! V naší realitní společnosti se o prodej nemovitosti postará zkušený realitní makléř, který udělá vše pro maximální spokojenost prodávajícího i kupujícího.

Kontaktujte nás (+420)777 313 414

 
CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE