Logo Lipno infokanál

Načítání nemovitosti

Celkem 7 fotografií, zobrazit všechny

Sleva -prodej RD v nádherné přírodě ve Frantolech, obec Mičovice, Prachaticko

Plocha pozemku:
942 m2
Adresa:
Mičovice 8
Cena:
2.900.000 ,-
Popis nemovitosti:

Exkluzivně Vám nabízíme prodej rodinného domu v krásné horské vesnici Frantoly, v níž se nachází také malebný kostel svatého Filipa a Jakuba. Frantoly jsou částí obce Mičovice, která pořádá spoustu kulturních akcí a stále rozvíjí svou občanskou vybavenost. Frantoly jsou vzdálené 13 km od Prachatic a od Českých Budějovic půl hodiny autem.
Nemovitost má bezkonkurenční cenu 3 500 000 Kč včetně právního servisu a všech nákladů RK.
Původní stavba je kamenná, u základu odvětrávaná a není zde žádný náznak problému s vlhkostí, ačkoliv se zde zatím netopí. V domě byla započata před pár lety rekonstrukce. Kromě ložnice je v celém přízemí podlahové vytápění. V obývacím pokoji jsou velká krbová kamna s tepelným výměníkem. Půda je pochozí v původním, ale dobrém stavu. Trámy neprojevují známky poškození, střecha je eternitová.
Dům je dvoupatrový. V přízemí se nachází chodba, koupelna, technická místnost, ložnice, kuchyň, obývací pokoj a ještě jeden menší pokoj. V některých místnostech jsou krásné obloukové stropy, v ostatních jsou stropy dřevěné. Nahoru po schodech dojdeme do podkroví, ve kterém je možnost vybudovat další obytné místnosti. Všude jsou plastová dvojskla. Součástí stavby je i velký prostor sloužící jako garáž, dřevník, dílna a sklad s možností dalšího využití. K domu patří pozemek o velikosti 942 m2 se studnou a přípravou na septik nebo čističku. S tímto pozemkem přímo sousedí rozsáhlý pozemku o téměř 13 tisících metrech čtverečních vhodný k výstavbě RD, který máme nyní také v nabídce. Rádi Vám zajistíme nejvýhodnější financování na bankovním trhu. Neriskujte propadnutí celé rezervace. Kontaktujte nás. Jsme tu pro vás!

Parametry nemovitosti

Operace:
Prodej
Číslo nemovitosti:
24008-BYDL
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Rodinný dům
Adresa:
Mičovice 8
Vodovod:
Studna
Terasa:
Ne
Balkon:
Ne
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ne
Výtah:
Ne
Sklep:
Ne
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Konstrukce:
Kámen, mramor
Stav objektu:
Ve výstavbě
Umístění objektu:
Klidná část obce
Plocha pozemku:
942 m2
Elektřina u nemovitosti:
230v, 400v
Kanalizace:
Septik
Zpět na Přehled