Logo Lipno infokanál

Načítání nemovitosti

Celkem 13 fotografií, zobrazit všechny

Prodej chalupy, zkolaudované jako RD v obci Záblatí, Třeboňsko

Plocha pozemku:
1450 m2
Adresa:
Záblatí 62
Cena:
cena v RK
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji chalupu, zkolaudovanou jako RD v obci Záblatí u Ponědraže. Obec se nachází v malebné krajině Třeboňska (plné rybníků, cyklostezek a lesů), 10 km (cca 10 min) od sjezdu z dálnice D3, jen 12km od Třeboně a 9km od Veselí nad Lužnicí.
Nabízený objekt se skládá z obytného domu, stodoly a zahrady. Všechny tyto části prošly postupnými, promyšlenými a důkladnými rekonstrukcemi do dnešní, téměř bezúdržbové podoby. Celý dům je možné dálkově ovládat pomocí mobilní aplikace, je energeticky málo náročný (celá otopná soustava je tvořena kombinací elektrokotle, krbu a termických solárních panelů na střeše), rozvod tepla je veden celým domem podlahovým topením. Krb je obložen kachlovými dlaždicemi s vyhřívanou lavicí. Celý dům je důkladně odizolován, připojen na obecní vodovod a má i vlastní kopanou studnu. Celý objekt byl a stále je udržovaný, používaný a plně funkční.
Zastavěná plocha domu činí 66m2, užitná plocha 162m2. V přízemí se nachází chodba, obytná místnost s kuchyní a sociálním zázemí, v prvním patře jsou 2 ložnice, technická místnost, sociální zázemí a v dalším patře je obytné podkroví, které si zamilují hlavně děti. V roce 2018 byla zahájena stavba přístavby domu vybudováním základové desky pro další budoucí ložnici. K základové desce jsou přivedeny všechny přípojky. Stavební povolení je platné do r. 2023.
Stodola (přízemí a první patro) o výměře 320m2 slouží jako dílna, sklad, garáž a půda. Do stodoly je přivedena voda, elektřina i odpady. V přízemí je dílna (včetně pozemního sklepa, skladu dřeva, zahradního nářadí a zahradní techniky) a garáž pro parkování 2 aut (další 2 parkovací stání jsou možná v dílně). V garáži je sociální zázemí (záchod, umyvadlo) a zařízená funkční kuchyňka s plynovým sporákem a troubou. Velká vysoká půda v prvním patře o výměře 160m2 s vysokým stropem představuje možnost pro vybudování případných dalších obytných prostor.
Okolní osázená a udržovaná zahrada má výměru 1.194m2. Zahrada je plná vzrostlých, plodících stromů, trvalek i bylin. Na zahradě je terasa, venkovní kamenný krb s posezením a stranou jednoduché ohniště. Na pozemku jsou rozvody vody pro zalévání zahrady (z vlastní kopané studny i řadu) a rozvody elektřiny. Součástí zahrady je skimmerový bazén Azuro Vario, (průměr 4,6 m, výška 1,2 m) s pískovou technologií čištění vody. Na zahradu jsou vyvedeny trubky pro jeho ohřev z termických solárních panelů na domě.
Součástí prodeje je kompletně vybavená dílna, zahradní náčiní a zahradní technika – mj. čtyřkolka se závěsným vozíkem a zahradní sekací traktůrek, sněžná fréza, strunová sekačka, technický vysavač, vše, co budete potřebovat pro údržbu, opravy a provoz celého objektu.
Nabízíme vám unikátní a plně vybavený objekt pro okamžité užívání v obci, která žije aktivním komunitním životem – ve vsi je hospůdka a nové víceúčelové hřiště (tenis, basketbal, nohejbal, fotbal) a obec pořádá mnoho kulturních akcí v průběhu celého roku.

Parametry nemovitosti

Operace:
Prodej
K nastěhování od:
1.7.2021
Nemovitost byla již prodána
Číslo nemovitosti:
21011
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Chalupa
Adresa:
Záblatí 62
Vodovod:
Místní zdroj, dálkový vodovod
Terasa:
Ne
Balkon:
Ne
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ne
Výtah:
Ne
Sklep:
Ne
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Konstrukce:
Smíšená
Stav objektu:
Dobrý
Umístění objektu:
Klidná část obce
Plocha podlahová:
482 m2
Plocha zastavěná:
226 m2
Plocha pozemku:
1450 m2
Plocha zahrady:
1194 m2
Elektřina u nemovitosti:
230v, 400v
Kanalizace:
Septik
Zpět na Přehled