Logo Lipno infokanál

Načítání nemovitosti

Celkem 20 fotografií, zobrazit všechny

Exkluzivní prodej mobilní chaty (tiny house) 6 x 2,75 m s terasou

Adresa:
Chlumec
Cena:
1.190.000 ,-
Popis nemovitosti:

V exkluzivním zastoupení klienta nabízíme k prodeji mobilní stylový rekreační domek s terasou a dřevěným schodištěm, který umožňuje nízkonákladové bydlení bez nutnosti získání stavebního povolení. Jeho základem je silná kovová konstrukce s provětrávaným opláštěním ze sibiřského modřínu, který celému objektu dává nezaměnitelný ráz.

Při vstupu do domku upoutá masivní dřevěné schodiště vedoucí na modřínovou terasu a ke vchodovým dveřím s chytrou klikou. Přes zádveří se zrcadlem a věšákem pokračujeme do velké obytné místnosti, ve které se nachází spací kout s letmou postelí z masivních starých trámů s pohodlnou matrací a kuchyňská linka v nápadité kombinaci starého dřeva s moderními prvky. Celému obytnému prostoru dominuje velkorysé portálové okno 3 × 2,2 m, jímž se prochází na přilehlou terasu, a díky němuž budete neustále v kontaktu s okolní přírodou. Vpravo od vchodu je příčkou oddělená část s celodřevěným sprchovým koutem a prostorem naproti určeným pro ekologické WC. Vytápění objektu je zajištěno kamny na dřevo, jež vykouzlí příjemnou atmosféru.

Domek má vlastní zdroj elektrické energie ze speciální baterie, případně lze doplnit solárním panelem. Zdrojem vody je pod podlahou zabudovaná nádrž, odkud je voda rozvedena do sprchy i dřezu. Odpadní voda pak odtéká do druhé nádrže pod podlahou. Provoz tohoto domku je úsporný a zcela šetrný k životnímu prostředí.


Největší výhodou tohoto minimalistického typu domu je jeho mobilita, která umožňuje jeho instalaci prakticky kamkoli. Pro milovníky přírody bude ideální pro sezónní rekreaci, krátkodobé bydlení či pronájem.

Rádi Vám pomůžeme s financováním nemovitosti. Ohledně prohlídky se na nás neváhejte obrátit. Jsme tu pro Vás!

Parametry nemovitosti

Operace:
Prodej
K nastěhování od:
9.8.2023
Číslo nemovitosti:
23097
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Ostatní
Typ nemovitosti:
Mobilheim
Adresa:
Chlumec
Konstrukce popis:
Kovová konstrukce a dřevěný masiv (sibiřský modřín, smrk), zateplení
Terasa:
Ano
Balkon:
Ne
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ne
Výtah:
Ne
Sklep:
Ne
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Výbava:
Kuchyňská linka, Nábytek, Sprchový kout, Terasa
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Konstrukce:
Dřevěné trámové
Stav objektu:
Novostavba
Umístění objektu:
Samota
Plocha podlahová:
25 m2
Plocha zastavěná:
26 m2
Výbava - popis:
terasa
Zpět na Přehled