Logo Lipno infokanál

Ke třetím narozeninám si BYDLENÍČKO nadělilo nový brand

Ke třetím narozeninám si BYDLENÍČKO nadělilo nový brand

7.3. 2022
Team BYDLENÍČKA zdroj: BYDLENÍČKO

Jako každý rok, i letos se nesl celý březen ve znamení NAROZENIN BYDLENÍČKA. Jsou to už tři roky od toho, kdy se parta kamarádů rozhodla zrealizovat momentální nápad a založit realitní společnost. Tři roky budování něčeho, na co můžeme být patřičně pyšní. I přesto, že také třetí rok se nesl ve znamení Covidu, jsme neusnuli na vavřínech a tvrdě pracovali na tom, aby bylo BYDLENÍČKO zase o kus dál. A to se povedlo. Největší novinkou, která s třetím rokem BYDLENÍČKA přišla, je jeho nový brand – TOP PROPERTIES

TOP PROPERTIES nabízí odborné služby a poradenství při prodeji nemovitostí a specializuje se na luxusní nemovitosti v lukrativních lokalitách, které splňují nejvyšší požadavky moderního bydlení.

Také jsme rádi, že jsem v řadách našich realitních specialistů a specialistek přivítali nové tváře, kterým se u nás líbí. I s třetím rokem neměníme naše zajeté zvyky a je pro nás přátelská až rodinná atmosféra v týmu velmi důležitá.

Společně s UNION FINANCE, s kterými jsme uzavřeli obchodní spolupráci, jsme pár týdnů před začátkem olympiády pořádali první turnaj v beach volejbalu v českobudějovickém areálu www.beachareal.cz. Turnaj přinesl mnoho zábavy a v některých z nás probudil olympijské ambice.:-)

I tentokrát jsme se TROUSILI NA KLEŤ a podpořili centrum ROSKA poukazem na realitní služby v hodnotě 20 000 Kč, který jsme věnovali do tomboly.

Byl to pro BYDLENÍČKO opravdu plodný rok, který sice končí, ale něco nového začíná a my jsme nesmírně vděční, že můžeme být u toho. A to vše v nových krásných prostorách NOVÉHO SÍDLA, zároveň KLIENTSKÉHO CENTRA BYDLENÍČKA v Českých Budějovicích, které najdete na adrese: nám. Přemysla Otakara II. 128/39, 370 01 České Budějovice s otevírací dobou Po – Pá 8:00 – 18:00. Velkou výhodou pro naše stávající i budoucí klienty je, že na jednom místě naleznou též finanční a pojišťovací služby, právní podporu a znalecký ústav.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem našim partnerům, bez kterých bychom to nebyli MY, našim realitním specialistům, kterých si velice vážíme a jsme rádi, že i v této době se náš tým rozrůstá a samozřejmě Vám všem, kteří jste do nás vložili svou důvěru a využili našich služeb.

DĚKUJEME

Tým BYDLENÍČKO

Zpět na Aktuality