Logo Lipno infokanál

BYDLENÍČKO podporuje nadějného motokárového jezdce Davida Gorčicu

22.3. 2020

BYDLENÍČKO aktuálně podporuje, mimo jiné, motokárového šampiona Davida Gorčicu, který má letos i přes zatím nepříznivou situaci ambice, být ve světové TOP 10 v závodech motokár.

Davidovi je 10 let a s motokárou se seznámil teprve před třemi lety na okruhu v Písku. Už první sezóna ukázala, že to Davida nejen baví, ale je schopen udržet krok s těmi nejrychlejšími. V motokárovém seriálu EASYKART 60, kterého se zúčastnil, obsadil celkové 4. místo a byl vyhlášen nejlepším nováčkem.

V roce 2019 přeskočil do kategorie „starších“ a následovaly další úspěchy. V konečném hodnocení Mistrovství ČR a celkovém pořadí Evropského poháru 2019 obsadil David skvělé 8. místo. Na Mistrovství světa v italské Sieně bohužel selhala technika, ale i tak David skončil na krásném 17. místě.

My za BYDLENÍČKO držíme Davidovi palce do dalších sezon a přejeme mu nejen hodně úspěchů, ale hlavně radost z toho, co dělá.