Logo Lipno infokanál

A zase jsme se "Trousili na Kleť"...již počtvrté.

A zase jsme se "Trousili na Kleť"…již počtvrté.

29.9. 2023

Úsměvy všude kolem, tak začal čtvrtý ročník charitativně-společenského výletu TROUSÍME SE NA KLEŤ, který tradičně pořádala českobudějovická Regionální organizace ROSKA na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou.

A i letos bylo BYDLENÍČKO hrdým partnerem.

Tentokrát vyšla akce na datum 23.9.2023 a tradičně se začínalo na parkovišti pod Kletí (Krásetín), kde se rozdávaly startovní čísla a mohli se registrovat Ti, kteří se rozhodli zúčastnit akce na poslední chvíli.

Zdolat vrchol královny jihočeských hor a kopců – Kleť, bylo pak na každém zvlášť, dle jeho možností. Ale po zdárném dosažení cíle ať už po svých nebo lanovkou, přivítala účastníky na vrcholu živá kapela, ochutnávka Pita, drobné občerstvení a děti si užily oblíbený edukační program lesní pedagogiky, který pro ně byl ve spolupráci s Lesy ČR, připraven.

Nechyběla ani tradiční tombola, která i letos skrývala nádherné ceny a my tímto gratulujeme vítězům.

Vidle letos do akce nehodilo ani počasí. A tak si všichni užili den plný zábavy, sportu a skvělé atmosféry.

Děkujeme centru Roska, že se touto krásnou akcí snaží propojovat svět zdravých a nemocných, všem účastníkům za to, že vytvořili tak speciální atmosféru a těšíme se s Vámi zase za rok.

Výtěžek z celé akce byl věnován na podporu lidí s roztroušenou sklerózou a zajištění pro ně vhodných typů cvičení a rehabilitace pod dohledem kvalifikovaných fyzioterapeutů znalých problematiky a specifik nemoci a hlavně bez dlouhé čekací doby, která ve státních rehabilitačních pracovištích převládá.

Team BYDLENÍČKO

www.roska-cb.cz

Čtvrtý ročník Trousíme se na Kleť

Jak jsme se Trousili na Kleť