Logo Lipno infokanál

1. narozeniny BYDLENÍČKA

1. narozeniny BYDLENÍČKA

1.3. 2020

BYDLENÍČKO slaví 1. rok!

Připadá nám to jako včera, co jsme se rozhodli zrealizovat momentální nápad a založit realitní společnost BYDLENÍČKO! A už slavíme první narozeniny!

Za ten uplynulý rok jsme toho stihli opravdu hodně! Poznali jsme nesčetně nových lidí, navázali spoustu spoluprací, natočili stovky minut videozáznamu, podpořili několik charitativních projektů, stali se partnery několika významných kulturních událostí, jsme aktivní na sociálních sítích, objevili jsme se v časopisech BARBAR a ERBIA, mohli jste o nás slyšet na rádiu Evropa 2, psala o nás Budějcká Drbna a otevřeli jsme novou pobočku BYDLENÍČKA v Praze.

Že je to na jeden rok až až? Tohle byl jen začátek, je třeba se posouvat dál a neusnout na vavřínech. Snažíme se na sobě stále pracovat a chceme, aby ten další rok byl zase o kus lepší.

Prvním dárkem, který jsme BYDLENÍČKU k 1. narozeninám nadělili je nové úvodní promo video, které můžete zhlédnout tady pod článkem. Tak co myslíte, povedlo se?

Chceme také poděkovat všem našim partnerům, bez kterých bychom to nebyli MY, našim makléřům, kteří odvádí tu nejlepší práci a samozřejmě Vám všem, kteří jste do nás vložili svou důvěru a využili našich služeb. Děkujeme, že jste s námi!

Tým BYDLENÍČKA

BYDLENÍČKO 2020

1. rok BYDLENÍČKA

Zpět na Aktuality