Prodej ubytovacího zařízení 600 m² | 17 900 000 Kč (29 833 Kč za m²) (PŮVODNĚ: 18 900 000,-)

Nabízíme k prodeji zavedený hotel Studenec ležící 1 km od městečka Rožmberk nad Vltavou, který je pojmenován po zázračném pramenu jenž hotel využívá. Poloha je ideální pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou.

K objektu patří restaurace tenisový kurt a vlastní Obora. Hotel Studenec nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Každý z těchto komfortních pokojů má vlastní koupelnu. Ubytovací kapacitu je možno rozšířit na přilehlých stavebních pozemcích. (celková výměra okolních pozemků 66.556 m2)

Pro provozovatele nebo vlastníky hotelu je připraven k užívání pohodlný byt 3 kk. Tato bytová jednotka je moderně a vkusně zařízená. Kuchyně která je součástí obývacího pokoje je plně vybavena a splňuje ty nejnáročnější požadavky. Obývací pokoj je prostorný a velice světlý, vedou z něj dveře na balkon ze kterého je krásný pohled do údolí Vltavy a na kamennou terasu která je součástí objektu. Restaurace hotelu Studenec je vyhlášená svou zvěřinovou kuchyní. Celková kapacita je 112 míst rozložených do několika prostoru restaurace.

Okolí hotelu nabízí rekreační sportovní a kulturní vyžití v létě i v zimě. Pravidelné hosty hotelu Studenec tvoří rodiny s dětmi a myslivecká klientela díky které je obsazenost zajištěna po celý rok.

Kontaktovat nás! Více na sreality.cz